Ons hotel, dat 31 kamers en een gezellig restaurant heeft, is zowel per auto als per trein makkelijk bereikbaar. Hotel Talens ligt op steenworp afstand van het Arriva-station in Coevorden en het centrum. Plopsaland ligt op 5 minuten rijden afstand, Slagharen op 10 minuutjes en Wildlands Adventure Zoo Emmen op een kwartiertje!
De budget 1-persoonskamer (14 m2) is voorzien van één eenpersoonsbed, televisie, kluis, bureau, airconditioning, gratis WiFi, koffie- en thee faciliteiten.
De comfort kamer is modern ingericht met een groot bureau, om fijn te kunnen werken. De badkamer heeft een douche, toilet, föhn en een selectie van gastenartikelen. De kamer heeft 2 aparte bedden op de kamer en is ingericht met een comfortabele zithoek waar u kunt genieten van een kop koffie, thee of een glas wijn. De oppervlakte van deze kamer is 24 m2.
De Luxe kamers zijn voorzien van 2 aparte bedden, een flatscreen televisie, kluis, airconditioning, gratis draadloos internet, koffie - en thee faciliteiten. Een groot bureau, om fijn te werken. De badkamer heeft een bad, een separate douche, toilet en een föhn en een selectie van gastenartikelen. Deze ruime 2 persoonskamer is voorzien van alle gemakken en standaard benodigdheden om uw verblijf zo prettig en comfortabel mogelijk te maken.
De familiekamer is gesitueerd op de begane grond en geschikt voor 4 personen, voorzien van een flatscreen televisie, kluis, bureau, zithoek en koffie- en theefaciliteiten. De zithoek kan ook omgebouwd worden tot nog een 2-persoonsbed. De badkamer heeft een heerlijk bubbelbad, een separate douche, toilet en een föhn en alle andere toiletvoorzieningen die u mag verwachten van een modern hotel. De oppervlakte van deze kamer is 36 m2.
Uitstekend hotel Netjes, schoon. De kok Kooy met zorg de maaltijden